Manisa Su arıtma Servisi

Manisa Su Arıtma Cihazı

Merhabalar Ben Selim Spring Su Arıtma servisindeki arkadaşlara teşekkür etme amaçlı gönderiyorum bu maili. Yayınlarsanız sevinirim. En azından Su arıtma cihazı almak isteyen kişilere yol göstermek açasından. İyi bir kılavuz olacağını tahmin ediyorum. Manisa Celal Bayar Üniversitesin’de

müşteri memnuniyeti

müşteri memnuniyeti

kimya bölümü öğretim üyesiyim. Aynı Zamanda Dalış Sporları ile ilgileniyorum. Kısa Bir araştırma ve benden önceki müşterilerin yorumları aracılığıyla Spring Water Su Arıtma Servisine ulaştım. Arkadaşlarım ilgisi alakası karşısında dilim tutuldu diyebilirim Bir Türk firmasının müşteri memnuniyetine bu kadar önem verdiğini daha önce görmedim desem yeridir.

Niketim Arkadaşlarım geldi ve su arıtma cihazımın kurulumunu yaptılar. benim dikkat çekmek istediğim konu şu. Yaklaşık 2 yıldır Su arıtma cihazınızı kullanıyorum. ve çok memnunum filtre değişim tarihlerini benim yerime takip etmeniz ayrı bir güzellik.

Fakat asıl konu bu iki yıl içerisinde bünyemde ve bende olan değişimler. Kendimi her sabah daha zinde hissederek uyanırım enerjim bitmiyor. Ve aldığım nefesten zevk almaya başladım, Yaşadığımı hissediyorum.

Su arıtma cihazı almak isteyen arkadaşlara sesleniyorum. Bulup bulabileceğiniz en iyi su arıtma cihazı Spring Water Üretiyor. Hem de !00% Türk.  Spring Su arıtma servisine tekrar teşekkürler.

Biz de Müşterimiz Selim beye Bu iyi dilekleri için teşekkür ediyoruz ve mailini direkt yayınlıyoruz..