Manisa Soma Su Arıtma Servisi

 

Görevim Gereği Manisa Soma’ya tayin olduğumdan bu yana İyi Bir su arıtma cihazı arıyordum. Nihayet bulabildim. İstanbul’da evimde kullandığım su arıtma cihazının markasını hatırlamadığım için. Tüm markaları inceliyorum. Geçen hafta evime bir tane bağlattım fakat suyun tadı o kadar kötüydü ki iki gün sonra sökmek zorunda kaldım. Sonra İnternet’te Türkiye’nin en iyi su arıtma cihazları yazdığımda şeklinden İstanbul’daki Evimde Spring water kullandığımı anladım. Hemen Manisa Soma Su Arıtma Servisini Aradım.

Telefonu Açan Arkadaş Numaramdan sorgulama yaptı hangi cihazı ne zamandır kullandığımı. benim bile hatırlamadığım bilgileri aktardı şok oldum, böyle bir kurumsallık beklemiyordum açıkçası.

Derdimi anlattım. Hemen ertesi gün geldiler ki. Bundan önceki su arıtma cihazını kurdurmak için 10 gün beklemiştim. Manisa Soma Su Arıtma Servisimiz yok deyip duruyorlardı. Spring water Manisa Soma Su Arıtma Servisi Geldi . hızlı bir şekilde cihazın kurulumunu yaptılar. suyun değerlerini tadını incelediler. Ve teslim ettiler. Nihayet Sizin Sayenizde alıştığım sağlıklı lezzete kavuştum.

Teşekkür ederim Manisa Soma Su Arıtma Servisi.