Diaphragm Pump Su Arıtma Cihazı

Diaphragm PumpDiaphragm Pump (Diyaframlı Pompa ) genellikle endüstriyel anlamda kullanılan Bu cihazların, elektrikle çalışan modellerini su arıtma cihazların da görmek mümkün. Diaphragm Pump denmesinin sebebi, insan diyaframı gibi hem emme hem de basınç yapabilme özelliğinden alır. Diaphragm Pump 3 ile 4 arasında olması gereken şebeke basıncının daha az olduğu yerlerde su arıtma cihazı kullanmanızı sağlar. 3 ile 4 bar basıncı altında olan sularda su arıtma cihazının tüm filtrelerinden su geçemeyeceği için Ekstra basınç kaynağına gerek duyar, Tam bu noktada devreye Diaphragm Pump girer. Elektrikle çalışan pompalar şebekeden gelen suyun basınçlı gelmesini sağladığı gibi,  Su arıtma çeşmesi mi giden suyu aynı anda çift taraflı olarak yüksek tazyikli sağlayabilir.

Diaphragm Pump’ların hava kompresörü ile çalışanları genellikle endüstriyel anlamda fabrika gibi yerlerde kullanılır. Bizim Su arıtma cihazlarında Diaphragm Pump kullanmamızın en büyük sebeplerinden biri de Diaphragm Pump’ ların iç kısmının paslanmaz malzemeden imal edilmiş olması, kolay kolay bozulmaması çok düşük voltajda elektrik tüketmesi ve görevini mükemmel bir şekilde yerine getirmesi.

Türkiye’de bölge bölge değişen şebeke basınçlarının,  az olduğu bölgelerde su arıtma cihazı kullanamayan vatandaşlarımız Diaphragm Pump su arıtma cihazları sayesinde şebeke basıncı ne olursa olsun su arıtma cihazı kullanabilecekler.  Spring Water firması olarak ürettiğimiz tüm ürünlerin aynı zamanda diyafram pompalı bir modelini daha yapmaktayız.  Siz nerede oturuyor olursanız olun hangi cihazınızı kullanmak isterseniz isteyin, Biz bunu sizin için memnuniyetle yerine getireceğiz. Bize aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.