Yeni Nesil Su Sebilleri

Yeni Nesil su sebillerin da artık damacana taşımaya, takmaya takarken suyu sağa sola dökmeye son.

Yeni nesil Su Arıtma cihazlarında Sebili bir defa kurduktan sonra sadece 10 yada 12 ayda bir defa filtre değişimi yapmanız yeterli olacaktır. Bunun içinde servisimiz sizler için filtre değişim zamanlarını ücretsiz takip edecektir.

Yeni Nesil Su Arıtma cihazlarımız şebekeden suyu kendi alır. Sizler için iki farklı depolama alanına sıcak ve soğuk olarak depolar. Sıcak Su depolama alanı 2 lt. Soğuk su Depolama Alanı ise 4 litredir. Her daim elinizin altında temiz, sağlıklı ve arıtılmış su bulunmasını sağlar. Su arıtma sebilini mutfakta koyacak yer bulamayan ev hanımları için, Mutfağım küçük diye düşünenler. Mutfağınızda bangonuz olması yeterli. Mutfağınızdaki alanı daraltmadan dilerseniz Mini Tezgah üstü yeni nesil su arıtma sebilimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 

 

Mini Su Arıtma sebilimizde yine aynı özelliklere sahip olmakla beraber taşıması daha kolay ürünlerdir. Sıcak ve soğuk su kapasitesi birer lt daha azdır sadece. Ama çalışma prensibi olarak aynıdır. Yani Reverse Osmosis System ( Ters ozmos Sistemi ) kullanır. PH 7,5 seviyesinin üzerinde insan vücuduna %100 yararlı su üreten yeni nesil su arıtma cihazlarımızı aşağıdaki görsele tıklayarak e-ticaret  sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıdaki telefon numaralarımızdan Manisa Su Arıtma Servisimize ulaşabilirsiniz.

Spring Water Sağlıklı Günler Diler.