Manisa Gördes Su Arıtma Cihazları

Manisa su Arıtma  servisi olarak tüm Manisa’da Geçerli On numara bir kampanya ile karşınızdayız. SPW7 Cihazımız Manisa iline özel bir kampanya ile sizlerle. Cihazın Normal Satış fiyatının yarısına Sadece 750 Tl ye sahip olabileceğiniz bu cihazı size tanıtmak istiyorum.

 

 

 

SPW7 cihazımız’ın dış görünümü  soldaki resimde görüldüğü gibidir, Koyacağınız alanda herhangi bir görüntü kirliliği yaratmaz. Çıkışları Arka kısımdadır. Lavabo altında çok küçük alanlara bile sığabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

SPW7 cihazımız 5 filtreli 9 aaşamalı olarak mineral açısından zengin Su üretir. tam 5 lt. Su tankı bulunmaktadır içerisinde. Her daim  5 lt  arıtılmış su kullanımıza hazır sizi bekler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPW7 Su Arıtma Cihazımız’ın  Filtre değişim işlemi kolaylıkla kendiniz yapabilirsiniz. resimde görünen türleri açıp eski filtreler yerine yenileri koyup kolaylıkla kapatabilriisniz. Bu sayede her defasında servis ücreti ödememiş olursunuz.

 

 

 

 

 

Piyasada Bulabileceğiniz en iyi su arıtma cihazlarından biri olan SPW7 Satışa çıktığı ilk günden bu yana Bir tek şikayet veya müşteri memnuniyetsizliği yaratmamış bir cihazdır. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Manisa Su Arıtma servisi olarak size SPW7 su arıtma cihazını sunmaktan gurur duyuyoruz.

1500 tl değil sadece 750 tlye Sahip olabileceğiniz Mükemmel Bir cihaz olan SPW7 su arıtma cihazına sahip olabilmek için aşağıdaki numaralardan bizi arayabilirsiniz.