Manisa Su Arıtma Servisleri

İnsanlarımızın çoğu geçmiş yıllarda şebeke suyunun çok kirli olmasından dolayı, Damacana suya yöneldiği için bir çok yerde damacana su fabrikası kurulmuş, ve buna bağlı dağıtım şirketleri tarafından Türkiye’nin 81 iline dağıtılmıştır. Yıllardır temiz ve sağlıklı olduğunu varsayarak kullandığımız damacana suların nihayet bu yıl, Sağlık Bakanlığının yapmış olduğu denetim ve testler sonucunda ortaya çıkmıştır. Sağlık Bakanlığı Kendi sitesinde 100 Adet damacana su firmasının sularından almış olduğu örnekleri incelediklerinde. İçlerinde lağım suyundan tutunda 100 lerce aklınıza gelmeyecek pislikte sular çıkmıştır.

Firma sahipleri bu testin sonucu yayımlanmasın diye çok uğraşmalarına rağmen. Sağlık bakanlığının sitesinde hala varlığını koruyor.

Bu haberi ve sonucu gören ulusal TV ler haber programında hemen suyun sağlığımız da ki önemi ilgili bir haber yaparak konunun ehemmiyetine dikkat çelmek istemişlerdir. Bizde Manisa su Arıtma servisi olarak. Sizlere bu haberlerden birini paylaşmayı kendimizde sorumluluk hissediyoruz.