Evinizde Alkali Su Üretin

 

Su arıtma cihazları evimizde beyaz eşya kategorisinde yer almaya başladığından bu yana, Gelişimi daha da hızlandı. Bir çok su arıtma cihazı çeşidi mevcut, Hal böyle olunca tüketici hangi su artıma cihazını almalıyım sorusuna takılıp kalıyor. Çin malı su arıtma cihazları dışındaki hemen hemen tüm su arıtma cihazları filtrelerini zamanında değiştirmeniz halinde size arıtılmış su sunuyor zaten, Bizim burada ayırt etmemiz gereken konu. Alkali su üreten su arıtma cihazı hangisi ve biz hangisini almalıyız.

Spring Water firması olarak su arıtma cihazlarımız içerisinde Kapalı kasa ve açık kasa alkali su üretebilen filtreleri USA dan gelen su arıtma cihazlarımız mevcut. Bu Cihazları e-ticaret sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Peki Alkali Su Nedir? Neden İnsan için Bu kadar önemli ve  Bir Su Arıtma cihazının Alkali Su ürettiğini nasıl anlarız. Bu sorulara yanıt vermeye çalışalım.

İlk olarak alkali su Ph derecesi 7.5 !in üzerinde olan Doğal mineral zengini bir su çeşididir. Ph derecesinin 7,5 in üzerinde olması için Su Arıtma cihazının kalbi olan Membran Filtrenin işini çok iyi bir şekilde yapması gerekmektedir. Türkiye Piyasasında En iyi Membran filtreyi LG firması üretmektedir. Biz de Firma Olarak Ürettiğimiz tüm su arıtma cihazlarında LG markasının Membranını Kullanmaktayız. Peki LG membran Alkali Su Üretiminde Yeterli midir?

Tabii ki Hayır. Su Membran Filtreden geçtikten Sonra saf su halini alır. Saf hale gelmiş suya mineral yüklemesi yapmak gerekir, Bu mineral yüklemesini de Alkali mineral Filtre ile sağlıyoruz. Bir alkali suyun içinde bulunması gereken tüm mineralleri İçeceğimiz suyu ekleyen filtre Alkali filitredir.

Alkali Suyun içerisinde bulunan mineral yapısı Su normalde olduğundan daha fazla inceldiği için, Direkt olarak hücrelerimize karışarak, Vücudumuzda bulunan kan dolaşımına etki eder.  İlerde oluşabilecek hastalıkların önüne geçer. Vücudumuzda bulunan su dengesinin korunmasında yardımcı olur. Kanımızdaki su oranını dengeler. ve buna benzer onlarca faydası bulunan alkali suyu Spring Water Firmasının Üretmiş Olduğu Kapalı AKsa 11 aşamalı Su Arıtma cihazından elde edebilirsiniz. PH 8,5 değerinde Su üretebilen bu cihazın, Piyasada taklitleri bulunmaktadır. Dikkatli olmanızda fayda var.

.

e ticaret