Demirci Su Arıtma Servisleri

manisa su arıtma cihazı

manisa su arıtma cihazı

Manisa merkez taşındığımız apartmanda sürekli su kesintileri oluyordu. Manisa merkezden Demirci’ye taşınalı 2 ay oldu bu 2 ay içerisinde sürekli su kesintileri, artık işkence oldu banyoda bulunan şofbenimize yeterli tazyikli su gelmediği için Suyun ısınmaması ve Çaydanlığın dibinde oluşan kireç 2 ayda olmasına rağmen bize Keşke taşınmasaydık dedirtti.

Bu sebepten dolayı apartman yöneticimiz ile görüştük apartman yöneticimiz bu durum için tüm ailelerin taşın altına elini koyması gerektiğini ve para toplanması gerektiğini, apartmanın pompa sisteminin yenilenmesi gerektiğini ve kireci önlemek amaçlı, bir Su yumuşatma sistemi takılması gerektiğini söyledi, Ben Emekli olduğum için bu işi üstlendim tüm daireleri tek tek dolaşarak bütün ailelere bilgilendirme yapıp firmalardan teklif istedim. 4 firmadan teklif aldım bu tekliflerin içerisinde en iyisini veren Spring Water su arıtma sistemleri idi. Hem diğer firmaların kullanmış olduğu cihazlardan bir üst segment cihaz kullanacaklardır hem de fiyat diğer firmaların vermiş olduğu fiyatlardan azımsanamayacak kadar düşüktü. Bunun sebebini Spring Water su arıtma servisini apartmanımıza çağırıp keşif yaparken sordum bana firmanın %100 Türk firması olduğunu üretimin Türkiye sınırları içerisinde yapıldığını %100 Türk sermayeli olduğunun ithalat ihracat giderlerin olmadığını yurt dışından ürün malzemesi almak yerine kendilerinin ürettiklerini söyledi diğer bütün firmalar yurt dışı markası olduğu için, Spring Water da yurt dışı markası zannetmiştim. Öyle olmadığına daha da sevindim apartmanımızda 24 aile oturuyor bana çıkarmış oldukları maliyeti 24’ü bölerek tüm ailelerden tahsil ettim, sonra Spring Water su arıtma servisini arayarak Manisa Demirci Su arıtma servisi ni arayarak gelip işlemi yapmalarını söyledik. İki gün içerisinde tüm apartmanın pompa ve Su yumuşatma sistemi değiştirmişlerdi. Artık şebeke suyu olarak çeşmelerimiz den akan su bile neredeyse içilecek seviyede herhangi bir kireçlenme veya buna benzer bir sıkıntı yaşamıyoruz. Banyonuzda bulunan şofbenden de yeterli derecede tazyik geliyor bu işlemi bu kadar ucuza bu kadar profesyonel bir ekibe yaptırmış olmanın vermiş olduğu mutluluğu yaşıyorum.

Spring  Water bu işlemi yaptıktan sonra apartmanımızda hemen hemen bütün evlere ekstradan su arıtma cihazları bağladılar bu da sanırım onları mutlu etmiştir. Bizi bu sıkıntıdan kurtardıkları için Spring Water Manisa Demirci su arıtma servisi ne teşekkür ediyorum